INSTALMEX

Od samego początku głównym założeniem była działalność usługowa dotycząca kompleksowych instalacji wewnętrznych. Chcieliśmy stworzyć firmę, która spełniałaby wymagania inwestorów, która łączyłaby doświadczenie hydraulików w zakresie wykonawstwa z nadzorem projektanta i kierownika budowy. Aby nasza oferta była bardziej kompleksowa, otworzyliśmy swoją hurtownię instalacyjną, co umożliwiło nam posiadanie własnych zasobów materiałowych. Wynikiem takiego posunięcia było znaczne obniżenie kosztów wykonywanych usług oraz co się z tym wiązało, obniżenie cen końcowych dla naszych klientów. Poprzez stałe poszerzanie swojej oferty, na dzień dzisiejszy proponujemy naszym klientom wykonanie wszystkich instalacji wewnętrznych.

Od dnia 1 grudnia 2014 roku rozpoczynamy działalność w nowym, już swoim obiekcie. Budynek ten wybudowaliśmy 200m od dotychczasowej siedziby. Nowy obiekt stwarza nowe możliwości. Rozszerzamy sprzedaż na artykuły wentylacyjne oraz elektryczne. Ilość kotłów będących na stałej ekspozycji sklepu również ulegnie zwiększeniu. Dzięki dostawianym magazynom będziemy chcieli trzymać na stanie większość produktów, aby każdy nasz klient mógł kupić u nas to, co chce.
Nasz dział usług uzyskał możliwość lepszego ofertowania klientom rozwiązań i materiałów. Wszystko to za sprawą sali szkoleniowej, gdzie można w spokoju poświęcić klientowi dowolną ilość czasu. Aby lepiej wszystko wytłumaczyć stworzyliśmy szereg prezentacji multimedialnych, gdzie każdy przedmiot lub rozwiązanie techniczne można było pokazać.
Dodatkowo uruchamiamy cykl szkoleń dla instalatorów, oraz co jest nowością na naszym rynku, darmowych szkoleń dla inwestorów. Będzie tu można w grupach max. 10 osobowych dowiedzieć się wielu ważnych kwestii na temat zagadnień, z którymi zmaga się każdy inwestor budujący swój dom.

Zapraszamy wszystkich do owocnej współpracy.

POLECANE FIRMY

Nie ma większego ułatwienia dla inwestora budującego dom jak mieć dobre firmy na budowie. A jeszcze lepiej jeśli te firmy znają się i potrafią ze sobą współpracować aby wykonywane prace pokrywały się w 100 %. W tym celu podajemy listę sprawdzonych firm, które z czystym sercem możemy polecić:

multicomfort

Firma projektowa : MultiComfort

ul. Wojska Polskiego 84, Świętochłowice
Budowa domów energooszczędnych i pasywnych

wolf_system_logo

Firma projektowa : Wolf System

ul. Budowlana 17, Siemianowice Śląskie
Domy energooszczędne

nowydom

Firma projektowa : Nowy Dom

Ul. Kolista 25, Katowice
Budowa domów z elementów prefabrykowanych

koldar

Okna i drzwi KOL-DAR Dariusz Kołacz

Rybnik Kominka 45 tel. 32 424 30 71

malachit

Firma projektowa : Malachit

Rybnik ul. Żorska 205
Projektowanie i kierowanie budowami

barnabas

Tynki, wylewki i wykończenia BARNABAS

Pszów. Grota Roweckiego

budrem

Firma budowlana Bud-Rem

Zbigniew Morawiec Prace budowlane

S-BUD

Firma Budowlana S-BUD Krzysztof Skibiński

tel. 601 245 648 e-mail: s_bud@onet.pl